Изображение 078Ієромонах Онуфрій (в миру Роман Іванович Петрів) народився 16 березня 1997 року в селі Копанки, Калуського району Івано-Франківської області у християнській сім’ї.
З 2003 по 2012 рр. навчався у Копанській ЗОШ І-ІІІ ст..
З нового навчального 2012 року по 2014 продовжив навчатися у Довговойнилівській ЗОШ І-ІІІ ст.
У 2014 році, після вступних іспитів був зарахований на перший курс Івано-Франківського Богословського інституту ім. преподобного Феодосія Манявського при Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі.
Після закінчення першого курсу богословського інституту, за власним проханням був зарахований послушником Манявського монастиря та за численний до числа братії обителі.
25 червня 2015 року в день шанування ікони Пресвятої Богородиці «Ігумені Манявської» та в день пам’яті прп. Онуфрія Великого був пострижений Високопреосвященнійшим Іоасафом Митрополитом Івано-Франківським і Галицьким у малу схиму з іменем Онуфрій, на честь прп. Онуфрія Великого (25 червня).
27 червня цього ж року у Свято-Троїцькому кафедральному соборі у боковому преділі на честь «Ігумені Манявської» був рукоположений митрополитом Іоасафом у сан ієродиякона.

11 вересня 2015 року в день пам'яті Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, нагороджений подвійним орарем та піднесений митрополитом Іоасафом у сан АРХІДИЯКОНА.

3 січня 2016 року у Неділю 31-шу після Пятидесятниці, перед Різдвом Христовим у Борисо-Глібському храмі Манявського монастиря рукоположений митрополитом Іоасафом у сан пресвітерства.