Преподобні Іов та Феодосій похоронені в Хресто-Воздвиженському Соборі Манявської обителі. Спільний гріб обох перших засновників монастиря накритий великою плитою з сірого мармуру розміром 180x120x24 см. У2007 році на кошти С. Д. Сворака, жителя с. Маняви на плиті відновлено Хрест з чотирма Євангелістами, які були втрачені при закриті монастиря, а над гробницею встановлена рака. Патріарший трираменний Хрест ділить мармурову плиту, яка і сьогодні лежить, на дві могили.

Ліворуч від Хреста є напис: «Преставился от временной во вечную жизнь блаженный отец наш схимонах Иов первоначальник святыя обители скитския. В лето 1621, месяца декабря, дня 29». Праворуч – «Соподвижник блаженный отец наш иэромонах Феодосий по многих трудах духовних десь упокоенный в лето 1629, месяца сентября, дня 24».

Рішенням Помісного Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату 15 липня 2004 року після ретельного дослідження життя, служіння та подвигів Іова та Феодосія Манявських, ревності до Бога і благодаті Святого Духа сповнених, Помісний Собор визнає, канонізувати і приєднати до лику святих Преподобних Іова та Феодосія Манявських.