Ігумен Феогност(в миру Ярослав Іванович Бодоряк) народився 11 серпня 1989 р. в с. Зелене Верховинського р-н. Івано-Франківської обл. у сім’ї багатодітній.

Батько: Бодоряк Іван Іванович 1956 р.н.
Мати: Бодоряк Марія Семенівна 1960 р.н.
З 1996 по 2006 рр. навчався Зеленській ЗОШ І-ІІІ ступенів
У 2006 році вступив на навчання в Івано-Франківський Богословський інститут, який закінчив 2011 р.
З 2010 по 2014 році паралельно навчався в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника та здобув ступінь магістра «Етнології та історії», захистивши дипломну роботу на тему: "Життя і побут монахів Манявського Скиту XVII-XVIII ст."
27 березня 2008 р. Архієпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом був пострижений у ченці з іменем Феогност на честь святителя Феогноста, митрополита Київського і всієї Руси(27 березня)
30 березня 2008 р. був рукоположений Високопреосвящнійшим архієпископом Іоасафом в сан ієродиякона
24 квітня цього ж року - в сан ієромонаха.
З 5 червня 2009 року призначений архієпископом Іоасафом головою молодіжного братства ім. ап.єв. Іоанна Богослова
З 15 жовтня 2009 р. по 30 грудня 2010 р. з благословення Архієпископа Іоасафа звершував богослужіння при Солотвинській районній лікарні у каплиці ап. Єв. Луки
З 4 липня 2010 р. по 28 травня 2013 р. з благословення Архієпископа Іоасафа, виконував обов’язки настоятеля смт. Солотвин Богородчанського р-н. при храмі вмч. Пантелеймона
3 26 листопада 2011 року - призначений настоятелем (скитоначальником) Спасо-Преображенського Скита Манявського монастиря.                                                                                                                                                                                      З січня 2012 року призначений керівником у справі молоді при єпархіальному управлінні Івано-Франківської єпархії УПЦ КП 
В 15 серпні 2013 року возведений у сан ігумена
З 2013 року викладач Івано-Франківського Богословського інституту.
До дня Пасхи 2014 року нагороджений хрестом з прикрасами
З липня 2014 року – капелан Українського Реєстрованого козацтва Богородчанського округу
28 вересня 2014 року – звільнений  від обов’язків настоятеля Спасо-Преображенського Скита Манявського монастиря, та призначений інспектором Івано-Франківського Богословського інституту.                                                                                1 квітня 2015 року – призначений настоятелем Спасо-Преображенського Скита Манявського монастиря.

28 лютого 2016 року – з благословення митрополита Івано – Франківського і Галицького Іоасафа, призначиний намісником Хресто – Воздвиженського чоловічого монастиря.