02115 червня, 2014 року у 1-шу неділю після П’ятидесятниці, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять всіх святих, що від віку угодили Богу, у Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі було звершено дві Божественні літургії: рання – у Борисо-Глібському храмі та пізня – у Хресто-Воздвиженському соборі. Напередодні свята у Соборі братія монастиря відправила святкове Всенічне бдіння.
Ранню літургію  звершив духівник ігумен Софроній (Ленів). В кінці літургії ігумен Софроній звернувся до присутніх у храмі прихожан з проповіддю про встановлення святкування дня всіх святих та важливість цього свята для кожного християнина.
Під час літургії прихожани обителі приступили до Таїнств Сповіді та Причастя. Після літургії відбулося помазання всіх присутніх освяченим єлеєм.
Соборне богослужіння в обителі очолив настоятель монастиря Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, якому за літургією співслужили: благочинний ігумен Паїсій (Кухарчук), ієромонах Макарій (Оленюк), ієромонах Пафнутій (Булавинець), архідиякон Варсонофій (Малик) та протодиякон Димитрій Луцак.
Багато прихожан обителі та паломників приступили у цей день до Таїнств сповіді та Святого Причастя.
Після запричасного стиха з проповіддю на тему недільного Євангелія до присутніх у храмі прихожан та паломників звернувся ігумен Паїсій.
Після відпусту митрополит Іоасаф виголосив повчальну проповідь та закликав на всіх Боже благословення.