Заставка 8У 8-му неділю після свята П’ятидесятниці, настоятель Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф в Соборному Храмі обителі очолив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.


У переддень воскресного дня в Соборному Храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього звершилось Всенічне бдіння з Літією, на якій духовенство освятило п’ять хлібів, пшеницю, вино та єлей.
Недільного дня владиці-митрополиту за Божественною Літургією співслужив намісник Українського Афону архимандрит Феогност, протоієрей Любомир Малофій та братія монастиря у священичому сані. За літургією Апостола читав випускник І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського, Мельник Мирослав. Проповідь перед причастям вірних виголосив ігумен Герасим.
Разом з архипастирем, духовенством та прихожанами монашої обителі молилися діти дитячого табору «Манявські сурми - Синьогора» який з благословення митрополита Іоасафа діє при Манявському Скиту.
На закінчення Богослужіння владика Іоасаф звернувся з повчальним словом до присутніх у храмі та подякував за спільну молитву, після чого братія монастиря звершила чин Панагії.