заставка 13 0513 травня 2018 року, у неділю 6-ту після Пасхи, в яку Церква згадує одне про сліпого, в Українському Афоні Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря відправилось урочисте Богослужіння.

Напередодні воскресного дня в Соборному храмі братією Манявської обителі було звершено Всенічне бдіння, а у недільний день Божественну літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого, архиєпископа Константинопольського, яку з благословення настоятеля монастиря митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа очолив намісник ігумен Феогност.

За літургією Апостола прочитав студент I-курсу І Ф Б І Паламарчук Адам. Після запричасного стиха проповідь виголосив студент IV-курсу Вірста Василь, в якій розкрив суть недільного Євангелія. Після відпуску братія Великоскитської обителі помолилась за об’єднання і утворення Єдиної Української помісної Церкви Київського Патріархату.

На завершення отець-намісник звернувся до віруючих прихожан монастиря із повчальним словом та привітав усіх матарів із Днем матері. Після чого братія звершила чин панагії.