Заставка 06.056 травня 2018 року, у 5-ту неділю після Світлого Христового Воскресіння, яка називається неділею про Самарянку, Свята Православна Церква вшановує пам'ять святого Юрія Переможця. В Соборному храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря відправились уставні недільні богослужіння.


Напередодні недільного дня у монастирі звершилось Всенічне Бдіння, а у самий воскресний день Божественну літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого очолив намісник монастиря ігумен Феогност у співслужінні духовенства в священичому сані та настоятеля храму села Мшава Городоцького району Львівської області протоієрея Олега Красниці.
В цей день храм був наповнений віруючими більшість з яких приступили до таїнства Сповіді та Причастя. По закінченню запричасного стиха проповідь на тему перемога над дияволом Юрія Переможця виголосив насельник монастиря ієромонах Іоасаф.
Перед відпустом служби Божої, ігумен Феогност прочитав молитву за об’єднання та утворення єдиної Української Помісної Церкви Київського Патріархату.
На закінчення отець-намісник звернувся до віруючих з повчальним словом та привітав всіх прихожан обителі які носять ім’я Юрій з Днем Ангела. Богослужіння закінчилась уставним многоліттям, після чого братія звершела чин Панагії.