заставка Вхід в Єрусалим1 квітня 2018 року, за неділю до Величного свята – Воскресіння Христового, Православна Церква відзначає одне з дванадесятих свят – Вхід Господній в Єрусалим або як його називають в народі – Вербна Неділя.

Напередодні, з благословення митрополита Іоасафа, Всенічне бдіння у Борисо-Глібському храмі очолив ігумен Феогност.

З нагоди такого величного свята, Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, у Соборному храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря очолив настоятель обителі Високопреосвященійший Іоасаф, якому співслужили намісник Українського Афону ігумен Феогност, та братія Великого Скиту Манявського. Проповідь перед причастям вірних виголосив насельник монастиря ієромонах Онуфрій.

Свято Входу Господнього до Єрусалиму є одним з найулюбленіших християнських свят, тому з року в рік у цей день монастирський храм переповнюється вірянами, які приходять і приїжджають до обителі, щоби освятити гілки верби.

Після Божественної літургії, митрополит Іоасаф перед Соборним Храмом звершив чин освячення верби, і окропив гілля та всіх присутніх святою водою.

Закінчуючи святкове богослужіння Вербної Неділі, Архипастир від імені братії обителі, привітав усіх присутніх з великим святом та побажав, у ці особливі дні Великого посту, Господнього благословення та молитовного настрою.