заставка 5 неділя25 березня 2018 року, у 5-ту неділю Святої Чотиридесятниці, Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобної Марії Єгипетської, святителя Григорія Двоєслова та інших святих.

Недільного дня настоятель Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф разом з ігуменом Феогностом та братією монашої обителі в Соборному храмі на честь Воздвиження Хреста Господнього звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого єпископа Кесарії Каппадокії. Напередодні, у суботу ввечері, братія обителі молилася за всенічним бдінням в храмі святих мучеників Бориса та Гліба. Після співу запричасного стиха із проповіддю до віруючих звернувся намісник Великоскитської обителі ігумен Феогност.

Храм був наповнений богомольцями, багато з яких стали учасниками Божественної Вечері Христової – Святої Євхаристії. Після відпусту служби Божої з словом настанови до молільників звернувся Архипастир на якому зосередив увагу на прикладі життя преподобної Марії Єгипетської та зазначив, що покаяння ніколи не є запізнілим, а Господь чекає його від нас, тому що воно є єдиним засобом спасіння.

По завершенню літургії в Соборному Храмі було звершено таїнство Соборування, до якого приступили паломники з Снятинського та Самбірського районів Івано-Франківської та Львівської області відповідно які цього дня відвідали Манявську обитель. Того ж дня братія Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря відслужила вечірню із чином Пасії.