заставкаУ 19-неділю після Зішестя Святого Духа, в день коли Православна Церква вшановує пам'ять священномученика Киприана і мучениці Юстини, мученика Феоктиста, блаженного Андрія, Христа ради юродивого, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив божественну літургію Іоана Золотоустого в Великому Скиті – Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі.

 

Владиці-митрополиту співслужив намісник Великоскитської обителі ігумен Феогност з братією монастиря. За літургією апостола читав студент 2-го курсу І Ф Б І Спалило Миколай, а читання Євангелія звершив протодиякон Димитрій Луцак. Проповідь перед причастям вірних виголосив насельник монастиря – ієромонах Герасим. На завершення служби Божої Високопреосвященіший владика Іоасаф звернувся із повчальним словом до прихожан у храмі в якому роз’яснив недільне Євангеліє, після чого братією монастиря було звершено чин Панагії.

По обіді митрополит Іоасаф з братією монастиря піднялися на гору вознесінку до Свято-Вознесенського Скиту де звершили подячний молебень.