заставка різдво21-го вересня 2017 року Свята Православна Церква відзначає одне з двунадесятих свят, Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Присновіди Марії. З нагоди такого великого свята митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив святкові богослужіння у Великоскитській Манявській обителі.


У переддень свята владика-митрополит у співслужінні монастирського духовенства звершив Всенічне бдіння в Соборному храмі Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря, а у самий день Різдва Богородиці урочисту божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.
За літургією читання Апостола звершив студень 4-го курсу І. Ф. Б. І. Вірста Василь а Євангеліє прочитав протодиякон Дмитро Луців. Після запричасного стиха з проповіддю про Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці до мирян звернувся насельник Святої Обителі ієромонах Онуфрій.
На завершення служби Божої Високопреосвященіший владика Іоасаф привітав усіх присутніх у храмі із святом Різдва Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії, а також виголосив повчальне слово, в якому розкрив зміст євята.
Літургія завершилась уставним многоліттям, після чого, братією було звершено чин Панагії.