заставка Борис і Гліб
6 серпня 2017 року Манявська Хресто-Воздвиженська обитель молитовно вшановує святих мучеників князів Бориса та Гліба, на честь яких є старовинний кам’яний храм в обителі який побудований в 1615 році.

З нагоди престольного свята монастиря, у Борисо-Глібському храмі в суботу ввечері братія відправила Всенічне бдіння, яке очолив намісник ігумен Феогност.
У самий день свята митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили братія монастиря та прот. Михайло Грибович з Миколаївської Єпархії УПЦ КП. Разом з архипастирем та духовенством святої обителі за богослужінням молилася велика кількість паломників, багато з яких приступили до таїнства Сповіді та Причастя. На за причасному стиху протоієрей Михайло Грибович виголосив проповідь, в якій розкрив зміст свята. По завершенню служби Божої, був відслужений водоосвятний святковий молебень, після чого владика Іоасаф окропив вірян святою водою.
Після відпусту владика-митрополит звернувся до віруючих з повчальною проповіддю про святих мучеників, в якій звернув увагу на глибоке смирення святих братів-страстотерпців.
Урочисте богослужіння завершилося уставним многоліттям.