заставка 30.07.2017
30 серпня 2017 року, у неділю 8-му після Зішестя Святого Духа на апостолів Свята Православна Церква вшановує пам'ять святих отців Шести Вселенських Соборів.


У переддень неділі, братією монастиря було звершено Всенічне бдіння, яке з благословення владики Іоасафа, очолив намісник обителі ігумен Феогност.
У самий воскресний день Божественну літургію в Соборному Хресто-Воздвиженському Храмі Великого Манявського монастиря, у співслужінні монашества очолив настоятель Великоскитської обителі, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. Цього дня храм відвідало багато паломників з Хмельниччини, Чернігівщини та інших областей України, а також прихожан обителі які прийшли разом з Архипастирем помолитися до Господа нашого Ісуса Христа. Перед причастям вірних проповідь виголосив насельник обителі ієромонах Аліпій. Заамвонну молитву прочитав ієромонах Феодосій.
Після відпусту владика-митрополит звернувся до прихожан монастиря з повчальним словом в якому пояснив прочитані Євангелія а також поспілкувався з паломниками .
Богослужіння завершилось уставним многоліттям після, чого братією було звершено Чин Панагії.