IMG 319804 червня 2017 року, Православна Церква молитовно відзначає двонадесятий празник на честь Святої Тройці, П’ятидесятницю, Зіслання Святого Духа на апостолів.


Свято П’ятидесятниці або День Святої Трійці, яке ще називають Днем народження Церкви, був встановлений самими апостолами. У цей день Святий Дух зійшов на учнів Христових і сповнив їх усіма благодатними духовними дарами – вони преобразилися, а Дух Святий став їхнім постійним натхненником і керівником. З цієї пори апостоли мужньо і безбоязно, з великою сміливістю почали проповідь про Христа розп’ятого і воскреслого з мертвих, а Церква Христова почала зростати та множитися спочатку серед юдеїв у Єрусалимі, а потім і серед язичників у всьому світі – “аж до краю землі” (Діян. 1:8).
Урочисте богослужіння, з нагоди двонадисятого празника у Соборному храмі монастиря очолив ігумен Феогност (Бодоряк), намісник Великоскитської обителі у співслужінні монастирського духовенства. Після запричасного проповідь виголосив насельник обителі ієромонах Онуфрій (Петрів).
Після відпусту богослужіння повчальне слово до вірян виголосив ігумен Феогност, після чого братія монастиря звершила чин панагії.

IMG 3180

IMG 3183

IMG 3189

IMG 3197

IMG 3200

IMG 3203

IMG 3207

IMG 3212

IMG 3230