00923 квітня 2017 року, у другу неділю після Пасхи та в день коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять апостола від дванадцяти Фоми.


Друга неділя після Пасхи також має назву – Антипасха. У перекладі з грецької це слово означає “замість Пасхи”, тобто цього дня вперше оновлюється пам'ять Воскресіння Христового – євангельських подій, за яких Спаситель явився жонам-мироносицям і апостолам.
Недільного дня керуючий Івано-Франківською єпархією УПЦ КП очолив, урочисте богослужіння в Соборному храмі “ Українського Афону “ – Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря. Його Високопреосвященству співслужили: намісник монастиря Ігумен Феогност з братією обителі.
По завершенні Літургії владика Іоасаф звернувся до пастви з повчальним словом, у якому, розкриваючи сутність недільного Євангелія, закликав вірних щиро, без лицемірства та сумнівів, вірити в Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа – Сина Божого і долаючи життєві труднощі, творячи добрі діла, іти дорогою до вічного блаженства. Архипастир також роз'яснив присутнім на богослужінні значення артоса (пасхального хліба) та його використання. Владика-митрополит прочитав молитву на роздроблення Артоса, а священнослужителі розділили пасхальний хліб і роздали вірним, після чого братією було звершено чин Панагії.