01617-го квітня 2017 року, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Божественну літургію у Соборному храмі Великого Скита – Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря.


Згідно з біблійним переказом, у перший день після воскресіння Ісус явився своїм учням і протягом 40 днів розповідав їм про Царство Небесне, після чого вознісся небо. Світлий понеділок – християнське свято на згадку про перший день після воскресіння Христа. Згідно з Біблією, Воскреслий Христос з'явився двом своїм учням, розділив з ними шлях у село Еммаус, неподалік від Єрусалиму, і вечерю. « І коли Він возлежав з ними, то взяв хліб, благословив, переломив і подав їм Тоді відкрилися в них очі, і пізнали Його. Але Він став для них невидимий. І вони сказали один одному: Чи не палало нам серце обом, коли нас по дорозі, і коли виясняв нам Писання? І, вставши в ту ж годину, вернулися в Єрусалим і знайшли разом одинадцять Апостолів і тих, що з ними, які говорили, що Господь дійсно воскрес і явився Симонові. І вони розповіли, що сталось на дорозі, і як пізнали Його в ламанні хліба. Коли вони говорили оце, Сам Ісус став посеред них і сказав їм: Мир вам. »(Лк., 113-е зач., 24: 12-35).
За урочистим святковим богослужінням владиці-митрополиту співслужив намісник монастиря ігумен Феогност ( Бодоряк ) з братією монастиря у священичому сані. Перед причастям вірних благочинний монастиря ієромонах Венедикт прочитав пасхальне послання настоятеля Великоскитської Обителі, митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа.
Богослужіння завершилось Хресною ходою навколо Соборного Храму з читанням рядових Євангелій, в кінці якого владика-митрополит привітав вірян з святом Світлого Христового Воскресіння.