0010101009 квітня 2017 року, за тиждень до Світлого Христового Воскресіння, Свята Православна Церква вшановує свято Входу Господнього в Єрусалим (Вербна Неділя).
З нагоди такого величного свята, Божественну літургію у Соборному храмі МанявськогоХресто-Воздвиженського чоловічого монастиря очолив настоятель обителі ВисокопреосвященнійшийІоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, якому співслужили намісник Українського Афону ігумен Феогност, благочинний монастиря ієромонах Венедикт, схимонах Сергій, ієромонах Герасим, ієромонах Меркурій, духівник обителі ієромонах Аліпій, ієромонах Онуфрій, ієрей Роман, протодиякон ДимитрійЛуцак та диякон Любомир.
Свято Входу Господнього до Єрусалиму є одним з найулюбленіших християнських свят, тому з року в рік у цей день монастирський храм переповнюється вірянами, які приходять до храму, щоб освятити гілки верби.
Під час перенесення Чесних Дарів (великого входу) з жертовника на престол, владика Іоасаф звершив священичу хіротонію над дияконом Любомиром.Заамвонну молитву виголосив новопоставлений пресвітер Любомир.
Після літургії духовенством, на чолі з митрополитом Іоасафом, перед Соборним храмом було звершено чин освячення верби, після якого владика-митрополит окропив гілля та всіх присутніх освяченою водою. 
Закінчуючи святкове богослужіння Вербної Неділі, архипастир, від імені братії обителі, привітав усіх присутніх з великим святом та побажав, у ці особливі дні Великого посту, Господнього благословення та молитовного настрою.