54546465454854526 березня 2017 року, у четверту неділю Великого посту, в яку Свята Православна Церква згадує пам'ять прп. Іоана Ліствичника, Високопреосвященний Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастирі.


Напередодні, у суботу ввечері владика Іоасаф очолив Всенічне бдіння в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська. Його високопреосвященству співслужив намісник монастиря ігумен Феогност з братією обителі. Недільного дня храм був переповнений вірянами багато з яких приступили до таїнства Сповіді та Причастя. На запричасному стиху проповідь виголосив намісник обителі ігумен Феогност, в якому розкрив суть недільного Євангелія та житія преподобного Іоана Ліствичника.
Після відпусту літургії з повчальним словом до присутніх у храмі звернувся владика-митрополит, після чого привітав намісника Великоскитської Обителі ігумена Феогноста та благочинного ієромонаха Венедикта з днем тезоіменитства.
Цього дня в соборному храмі монастиря відбулося соборування, до якого приступило 220 вірних.