572752782519 січня Свята Православна Церква вшановує одне з найурочистіших та найулюбленіших віруючими людьми свят – Богоявлення або Хрещення Господнє. В цей святковий день митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну літургію з чином великого свячення води в святій обителі Великоскитській.

Його Високопреосвященству за літургією співслужили: намісник монастиря ігумен Феогност з духовенством у священичому сані. Багато прихожан храму цього святкового дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.
По закінченню літургії до присутніх у храмі з проповіддю звернувся архипастир. Владика-митрополит у своєму слові розкрив важливість явлення на Йордані, під час хрещення Господа нашого Ісуса Христа, Іоаном Предтечею, Святої Трійці. В Соборному Хресто-Воздвиженському Храмі монастиря за літургією молився Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голови районних рад і адміністрацій області а також багато паломників з різних областей України. Після Божественної Літургії монастирське духовенство на чолі з Архиєреєм, та усіма богомольцями урочистою ходою направилися на Велике освячення Йорданської Води, яку освятив настоятель Великого Хресто-Воздвиженського Манявського Скиту митрополит Іоасаф.