156465464615 січня 2017 року, у Неділю 31-шу після П’ятидесятниці, перед Богоявлення, в день пам’яті Преподобного Сильвестра  Києво-Печерського, в Ближніх печерах (ХІІ),  Праведної Юліанії Лазаревської, Муромської (1604), Священомученика Феогена, єпископа Парийського (бл. 320), у Хресто-Воздвиженському монастирі відбулася Архієрейська Божественна літургія.
У переддень в храмі Бориса та Гліба було відправлено Всенічне бдіння, а  у самий недільний день - Божественна літургія, яку  очолив митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.
За Божественною літургією владика-митрополит здійснив пресвітерську хіротонію над студентом 3-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського Мирославом Смужаницею. Під час літургії архипастиру співслужили: намісник монастиря ігумен Феогност, ієромонах Венедикт,  ієромонах Герасим, ієромонах Меркурій, ієромонах Аліпій , ієромонах Онуфрій , протодиякон Дмитро Луцак  та новопоставлений  отець. 
На запричасному стиху з повчальним словом на тему Євангельського  читання неділі перед Богоявленням, звернувся отець-намісник. Цього дня  багато прихожан приступили до святих Таїнств Христових. 
В кінці літургії владика Іоасаф звернувся до присутніх у храмі, привітавши всіх з Різдвяними святами, після чого братією було звершено чин Панагії.