5645564411 січня 2017 року , в день пам’яті преподобного Іова Манявського, на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік) відвідав Манявський Хресто - Воздвиженський чоловічий монастир, де в храмі на честь святих страстотерпців Бориса і Гліба очолив святкову Божественну літургію. Його преосвященству співслужив намісник монастиря ігумен Феогност ( Бодоряк ) з братією.


Багато вірян зібралося для того, щоб разом з архіпастирем піднести всещедрому Богові душевні молитви. За літургією були виголошені додаткові прохання про мир в Україні та про подолання розділення Української Православної Церкви. По завершенню Літургії був відслужений молебень перед іконою преподобного Іова Манявського.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям , одразу після якого дитячий вертеп із села Завій, Калуського району та гості-колядники з Верховини які прибули за підтримки голови Верховинської районої ради Шкіндюка Івана Юрійовича, і привітали  усю братію та прихожан монастиря Різдвяними колядками та віншуваннями.