56546нгш25 грудня, у Неділю 27-у після П’ятидесятниці, в день пам'яті Святого Спиридона, єпископа Тримифунтського, Священномученика Олександра, єпископа Єрусалимського чудотворця, Преподобного Ферапонта Монзенського у Хресто-Воздвиженському соборному храмі Манявського моанстиря було звершено Архиєрейську Божественну літургію. У переддень недільного дня у храмі ,,Мчч. Бориса та Гліба” було звершено Всенічне Бдіння.


Недільне Богослужіння очолив Високопреосвященніший Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, якому спів служили: намісник монастиря, ігумен Феогност з братією обителі у священичому сані та протодиякон Димитрій Луцак. За Богослужінням владика-митрополит звершив дияконську хіротонію над студентом ІІІ-курсу ІФБІ ім. прп. Феодосія Манявського, Смужаницею Мирославом. Цього недільного дня храм був наповнений прихожанами, багато з яких приступили до Таїнств сповіді та Святого Причастя. На запричасному стиху з проповіддю до прихожан звернувся благочинний монастиря ієромонах Венедикт.
В кінці богослужіння Архипастир привітав усіх присутніх з недільним днем та розповів про життя Святителя Спиридона Тримифунтського.
Після Божественної літургії монастирською братією було звершено чин Панагії.