Mikolay19 грудня Свята Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, чудотворця. Напередодні вечером у Борисо-Глібському храмі Манявського монастиря було відправлено Всенічне Бдіння.


В самий день святу Божественну літургію у цьому ж храмі, очолив намісник монастиря ігумен Феогност (Бодоряк) у співслужінні братії.
Цього святкового дня багато прихожан обителі приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.
В кінці богослужіння ігумен Феогност привітав усіх присутніх, а особливо іменинників, зі святом й побажав молитовного заступництва святителя, духовної радості та щасливого довголіття. Хор, духовенство та всі присутні на богослужінні разом заспівали урочисте святкове многоліття!

На закінчення богослужіння всі присутні в храмі прихожани одержали з рук отця-намісника подарунки від святителя Миколая. Особливо таким подарункам були раді маленькі християни, які, разом зі своїми батьками, з задоволенням відвідують монастирські богослужіння кожного недільного та святкового дня. Урочисте богослужіння завершилося святковою трапезою, перед якою братія монастиря звершила чин Панагії.