IMG 864796465427 листопада 2016 року, Свята Православна Церква вшановує пам'ять апостола Пилипа, а також святого Георгія Палами, архієпископа Фессалонитського і входить в Різдвяний піст, який в народі ще називають Пилипівкою.


Напередодні недільного дня в Борисо-Глібському храмі було відслжено Всенічне бдіння, яке очолив ієрей Степан Будзан, студент 3-тього курсу. Божественну літургію, в Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі, очолив настоятель Українського Афону, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, якому співслужив намісник обителі, ігумен Феогност з братією у священичому сані. Апостола читав Марян Кінаш, студент І Ф Б І імені прп. Феодосія Манявського. На запричасному стиху проповідь на тему недільного Євангелія виголосив благочинний монастиря ієромонах Венедикт.
Після відпусту владика-митрополит звернувся з повчальним словом в якому наголосив на тому, як потрібно підготуватися і пройти Різдвяний піст. Богослужіння завершилось уставним многоліттям, після чого братією було звершено чин Панагії.