000011118 вересня 2016 року, у 13-у неділю після П`ятидесятниці Свята Православна Церква вшановує пам`ять прор. Захарія і прав. Єлизавети, батьків Іоана Придтечі. Напередодні недільного дня у Соборному храмі Манявського монастиря було відправлено Всенічне бдіння.
Недільне Богослужіння очолив намісник Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря ігумен Феогност у співслужінні братії в священичому сані. Цього недільного дня багато прихожан приступили до Таїнств Сповіді і Причастя. На запричасному стиху до прихожан з проповідь виголосив насельник монастиря ієромонах Онуфрій. Після відпусту до віруючих у храмі з повчальним словом звернувся намісник монастиря ігумен Феогност який у своєму слові  наголосив, звертаючись до вірян: " Немає людини на світі, яка жила б і не згрішила тільки Бог безгрішний і тому він нам дає для нашого спасіння заповіді,закони і посилає своїх угодників, щоб ми дивлячись на їхні труди і життя бачили істину віру для спасіння". 
Вкінці Божественної літургії отець Благословив усіх присутніх і привітав з святом. Богослужіння закінчилось уставним многоліттям після чого братія завнршила чин Панагії.