0001У неділю, 11 вересня 2016 року (29 серпня за старим стилем), Свята Православна Церква за юліанським календарем відзначає свято Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. Напередодні у суботу ввечері братією обителі було відслужене Всенічне бдіння.
Соборне Богослужіння очолив намісник монастиря ігумен Феогност (Бодоряк), якому співслужила  братія монастиря у священичому сані. На Літургії велика кількість вірян приступили до таїнства Сповіді та Святого Причастя.
Після святкового відпусту отець - намісник привітав усіх присутніх з святом і звернувся до вірних з повчальним словом, «Кожного року на початку осені ми сумуємо з приводу мученицької кончини Іоанна Предтечі – Усікновення його Чесної Глави. Про Святого Пророка Іоанна віщував пророк Ісайя, що він прийде приготувати дорогу грядущому Господу. За свідченням святого Євангелиста Луки, народження Пророка й Хрестителя Іоанна було сприйнято всіма близькими людьми з радістю і надією на спасіння». Богослужіння закінчелось уставним многоліттям після чого братія звершила чин Панагії.