Изображение 03528 серпня Свята Церква святкує двунадесяте свято – Успіння Пресвятої Богородиці. Напередодні недільного дня у Соборному храмі монастиря,

Митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом і братією обителі було звершено Всенічне Бдіння з винесенням Плащаниці Богородиці. 


Соборне літургійне богослужіння очолив настоятель Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф у співслужінні братії обителі в священичому сані.
Цього святкового дня монастирський Соборний Храм був переповнений віруючим людом та паломниками з різних областей України багато з яких приступили до таїнства сповіді та причастя. Цього святкового Богородичного дня Древню святиню, Український Афон, відвідав міський голова міста Львова Андрій Садовий та голова фракці у Ферховній Раді України, народний Депутат Олег Березюк .
В кінці літургії владика митрополит привітав усіх присутніх із святом Успіння Присвятої Богородиці і звернувся з повчальним словом, розкриваючи зміст євангельського читання.
Владика Іоасаф також побажав мерові Львова Андрію Садовому і Олегу Березюку Божої допомоги на їхньому поприщі служіння українському народу та Державі а також вручив їм історичні книги ,,Великий Скит у Карпатах,, в яких описується історія обителі.