02019 серпня, Свята Православна Церква відзначає одне з двонадесятих Господських свят – Преображення Господа нашого Ісуса Христа.

Напередодні свята, в четвер у ввечері, у Хресто-Воздвиженському Манявському монастирі у соборі було відслужене святкове Всенічне бдіння, Його Високопреосвященнством Митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом якому співслужила братія монастиря.

А в день свята в обителі була звершена Божественна літургія, яку очолив намісник монастиря отець ігумен Феогност (Бодоряк) у співслужіння чернечої братії. Цього святкового дня багато прихожан, дітей та паломників обителі приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.
В кінці богослужіння до всіх присутніх у храмі звернувся з вітальним словом отець-намісник.
Після літургійного богослужіння духовенство та вірні вийшли на подвір'я монастиря і звершили чин освячення води. Освятивши воду, ігумен Феогност причитав молитви на освячення принесених прихожанами фруктів та окропив святкові кошики з принесеннями та всіх вірних освяченою водою. Отець-намісник ще раз звернувся до прихожан обителі зі словами святкового вітання й закликав на всіх Господнє благословення.