5-та Неділя після П’ятидесятниці.24 липня Православна Церква відзначає пам'ять святої рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської, у святому хрещенні Єлени (969).

 Святкове богослужіння у Соборному храмі обителі очолив намісник монастиря ігумен Феогност (Бодоряк), якому співслужили насельники монастиря в священному сані. Після запричасного стиха з проповіддю на тему недільного Євангелія до присутніх звернувся благочинний монастиря- ієромонах Венедикт, з осередивши увагу присутніх на те, до чого може дійти людина, яка живе тільки так, як їй заманеться, не впускаючи у своє життя Бога. Людина своїми гріхами відкриває бісам доступ до своєї душі. Опираючись волі Божої, відкидаючи Божественну благодать, яка подається тільки в Таїнствах Церкви, людина стає беззахисною перед впливом темних сил.В кожній людині невпинно йде боротьба між добром і злом, боротьба за порятунок і духовне виживання кожного із нас. Тому ми повинні докласти максимум зусиль, щоб зберегти вірність Богу і моральну чистоту своєї душі. Ми повинні завжди перебувати в Церкві, жити в ній і нею, пам'ятаючи про те, що власними силами ми ніколи не зможемо подолати ті спокуси, які приходять до нас від бісів. Нехай Господь наш Ісус Христос дасть нам сили почути Його голос і відгукнутися на Його Божественний заклик, адже тільки через послух Богу ми зможемо знайти справжню свободу і можливість піти за Спасителем-Христом.

В кінці богослужіння ігумен Феогност  привітав усіх присутніх у храмі з великим святом святої рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської.