Правила вступу: Вступні випробування проводяться відповідно до розкладу. До іспиту абітурієнти допускаються при пред’явленні екзаменаційного листа і паспорта. Зарахування проводиться після завершення вступних випробувань. За наслідками вступних випробувань і співбесіди ухвалюється рішення про зарахування абітурієнта на відповідну спеціальність. Бакалаврська програма богослов’я готує фахівців з богослов’я. Форма навчання – денна, тривалість навчання – 4 роки.

Документи для вступу:

1. Прохання на ім’я ректора;

2. Анкета (за зразком);

3. Автобіографія;

4. Свідоцтво про Хрещення;

5. Довідка про сімейний стан;

6. Медична довідка форми (086У);

7.Документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.

8.Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, або свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство). 9.Копія ідентифікаційного коду.

10.Копія приписного свідоцтва або військового квитка.

11.Чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см.

Документи подаються в паперовій папці на зав’язках.

Абітурієнти мають пройти співбесіду і здати усні та письмові іспити з наступних дисциплін:

1.Українська мова (диктант);

2. Фахові дисципліни(усно).

Від абітурієнтів вимагається тверде і усвідомлене знання напам’ять молитов:

Початкових: “Слава, Тобі Боже наш, слава Тобі”, “Царю Небесний”, “Святий Боже”, “Пресвятая Тройце”, “Отче наш”, “Прийдіть поклонімось”. Ранішніх: “Вставши після сну”, “Боже, очисти мене грішного”, “Святий ангеле”

Вечірніх: “Боже Вічний”, “Вседержителю, Слово Отче”, “Благого Царя Блага Мати”, “Ангеле Христів”. Божій Матері: “Богородице Діво, радуйся”, “Достойно є”, “Непереможній Воєводі”, “Милосердя двері”, “Не маємо іншої допомоги”.

Різних: Символ віри. Молитва св. Єфрема Сирина. Молитва перед Св. Причастям. Псалом 50-й та 90-й. Тропарі двонадесятих свят. Тропар своєму святому.

Особливість навчання:

Окрім біблійного, догматичного, літургійного, патристичного та морального богослов’я і церковного права, студенти вивчають різні філософські дисципліни, історію Церкви, також велика увага приділяється духовному і фізичному вихованню. Вивчаються як класичні, так і сучасні іноземні мови. Теоретичне навчання віднаходить свій практичний вимір у літургійно-молитовному житті інституту і в готовності викладачів і студентів служити Богові. Повага до студентів, увага до їхніх навчальних потреб, партнерське відношення, чесність у стосунках творять міцний фундамент нашого інституту.Студенти забезпечуються проживанням і харчуванням безкоштовно.

Рекомендований підручник для вступних іспитів: Закон Божий для сім’ї і школи протоієрея Серафима Слобідського.- К., 2003.

Документи приймаються канцелярією інституту за адресою: 76015, м. Івано-Франківськ, вул. Грунвальдська, 3 тел. (0342) 22-55-98; 22-34-51 ;0977180799

Прийом документів з 1 липня до 31 липня 2016р.