Voskreshenie Hristovo 03Ввечері, 30 квітня, о 22-й годині, У Соборному храмі Манявського монастиря почалося читання Діянь святих апостолів. Після цього духовенство вийшло на читання перед Плащаницею Пасхальної полуночниці, в кінці якої Плащаницю було урочисто занесено до вівтаря та покладено на престіл.
Рівно опівночі, 1 травня, в монастирі розпочалася Пасхальна утреня. Святкове богослужіння очолив намісник монастиря отець Ігумен Феогност у співслужінні духовенства обителі. Духовенство і прихожани монастиря обійшли хресним ходом Хресто-Воздвиженський собор монастиря й перед центральним входом до храму таємничо, зворушено та піднесено прозвучало святкове «Христос Воскрес!». 
На Божественній літургії Пасхальне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, після читання Святкового Євангелія, прочитав отець намісник,після запричасного стиха. Цієї пасхальної літургії братія та прихожани монастиря приступили до Таїнств сповіді та причастя. Після заамвонної молитви ігумен Феогност та духовенство монастиря освятили пасхальний артос.
В кінці Божественної літургії намісник монастиря звернувся з пасхальним привітанням до духовенства , братії та всіх присутніх, підкресливши значення Воскресіння Христового для кожної людини, яка вірить в Бога.
Вийшовши після літургійного богослужіння перед храмом, отець намісник та монастирське духовенство прочитали молитви на освячення пасок, які принесли віруючі для освячення у пасхальну ніч. Прихожани монастиря розмістилися навколо храму й духовенство монастиря обкадило та окропило свяченою водою святкове принесення.