Entry of Lord into Jerusalem24 квітня, за тиждень до свята Пасхи, Свята Православна Церква вшановує свято Входу Господнього в Єрусалим (Вербна Неділя). На передодні у Соборному храмі Манявської обителі було відслужено Всенічне бдіння з літією.У самий день свята Божественну літургію очолив Настоятель обителі Високопреосвяшеніший Іоасаф, Митрополит Івано-Франківський і Галицький у співслужінні духовенства монастиря.

За Божественною Літургією владика – митрополит звершив пресвітерську хіротонію над насельником монастиря, ієродияконом Герасимом.
Після відпусту, вітаючи всіх зі святом, митрополит Іоасаф наголосив, що «починається Страсний тиждень і кожному з нас необхідно, разом з Богородицею та учнями Христовими, відчути, співпережити ті добровільні страждання, які переніс Христос за наші людські гріхи... Богослужіння Страсного тижня – особливо четверга, п'ятниці та суботи будуть наближати нас до тих страшних подій земного життя Спасителя – зради, обплювання, бичування, суду, розп'яття на хресті, хресної смерті та погребіння, які Господь перетерпів за нас і для нашого Спасіння... Пронесімо ці події через свої серця, через свої душі – щоб справді, всіма своїми почуттями, відчути невимовну радість світлого Христового Воскресіння!»
По завершенні Божественної Літургії Владика Іоасаф освятив верби і благословив усіх вірян.