2012.03.07.684417 квітня 2016р. в 5-у Неділю Великого посту, наближаючи нас до великого двунадесятого свята Входу Господнього в Єрусалим (Вербна Неділя), церква вшановує пам’ять однієї з найбільш шанованої святої – преподобної Марії Єгипетської. Напередодні у Соборному храмі Манявської обителі було відправлено Всенічне бдіння, а в самий недільний день в монастирі було відправлено Божественну літургію свт. Василія Великого.
Божественну літургію у Соборному  храмі  Воздвиження Чесного Хоеста Господнього очолив намісник монастиря ігумен Феогност, якому спів служили: благочинний ієромонах Венедикт,  ієромонах Макарій ,  iєромонах Меркурій ,  ієромонах Аліпій , ієромонах Онуфрій, протодиякон Дмитро Луцак, ієродиякон Єфрем та ієродиякон Герасим.
Після запричасного стиха до присутніх прихожан з недільною проповіддю звернувся отець намісник, який розповідаючи про житіє преподобної Марії Єгипетської зупинився на важливості боротьби з гріхами та пристрастями, яка дає можливість осягнути вічне й блаженне життя у Царстві Небесному. Він також наголосив, що молитва до преподобної Марії Єгипетської допомагає нам отримати Божественну допомогу, для перемоги над дияволом і його спокусами. Цього недільного дня у Соборі було багато прихожан і паломників, які приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.
Після літургії, отець намісник подякував за богослужіння всім присутнім та побажав усім миру, злагоди та Божого благословення, після чого було звершено  Хресний хід навкруги Соборного храму  з святими мощами. На закінчення духовенство та всі вірні помазалися освяченим єлеєм.