IMG 232610 квітня 2016 року, у 4-у неділю Великого посту, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять преподобного Іоана Ліствичника , у Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі були звершені уставні богослужіння. У суботу ввечері братія обителі молилася за всенічним бдінням.
У сам недільний день Божественну Літургію святителя Василія Великого у Соборному Храмі, очолив настоятель монастиря Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.
 Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря ігумен Феогност , благочинний ієромонах Венедикт,  ієромонах Макарій ,  iєромонах Меркурій ,  ієромонах Аліпій , ієромонах Онуфрій, протодиякон Дмитр Луцак, ієродиякон Єфрем та нововисвячений ієродиякон Герасим , якого підчас  служби Високопреосвященніший  Митрополит Іоасаф  рокоположив на ієродиякона.
Храм був переповнений вір’янами, багато з яких стали причасниками Тіла і Крові Христових. З проповідю до присутніх  звернувся  благочинний монастиря  ієромонах Венедикт.
Після відпусту із повчальне слово виголосив  Владика Іоасаф який  зосередив увагу віруючих на істинній сутності та важливості посту для наших душ, закликавши на всіх Боже благословення.