2820 березня 2016 року Свята Православна Церква відзначає першу неділю Великого посту – Неділю торжества Православ’я. У переддень недільного дня у Хресто-Воздвиженському Борисо - Глібському храмі Манявського монастиря було відправлено Всенічне бдіння.Вечірнє богослужіння очолив намісник монастиря ігумен Феогност, у співслужінні братії обителі та гостя з Старих Богородчан прот. Анатолія Холівчука , а своїм співом Всенічної прикрашав чоловічий хор-капелла «Прп. Іоана Ліствичника».
Недільну Божественну літургію святителя Василія Великого очолив намісник Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря у співслужінні братії. Після запричасного стиха з проповіддю про відзначення Неділі торжества Православ’я до присутніх у храмі прихожан звернувся ігумен Феогност. Він розповів про історію утвердження іконошанування та поєднав цю подію торжества Православ’я з Євангельським вченням. 
Цього недільного дня у храмі були сповідники, які приступили до Таїнства Святого Причастя. По закінченні Божественної літургії в кінці якого з вітанням до присутніх у храмі звернувся намісник Ігумен Феогност. 
Після соборної служби ченцями було звершено чин Панагії.