140114 лютого 2016 року, у Неділю 37-му після П’ятидесятниці, про Закхея та у передсвято Стрітення Господнього, у Хресто-Воздвиженському монастирі в Соборному храмі відбулося урочисте соборне архієрейське богослужіння, яке очолив Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Гальцький.

У переддень 13 лютого в храмі Бориса та Гліба було відправлено Всенічне Бдіння, яке звершив духівник архімандрит Софроній (Ленів) у співслужінні братії.


За Божественною літургією Митрополиту співслужили: архімандрит Паїсій (Кухарчук), архімандрит Софроній (Ленів), ієромонах Спиридон (Дудин), ієромонах Макарій (Оленюк), ієромонах Пафнутій (Булавинець), ієромонах Венедикт (Курах), ієромонах Пімен (Летнянчин), ієромонах Меркурій (Малик), ієромонах Аліпій (Малій), ієромонах Ілля (Замковий), ієромонах Онуфрій (Петрів), протодиякон Дмитро Луцак та ієродиякон Єфрем (Горін).
В цей день багато прихожан приступили до святих Тайн Христових.
В кінці літургії Владика-митрополит звернувся з повчальним словом до присутніх у храмі богомольців. Розповідаючи вірним про Закхея, Владика акцентував увагу слухачів на моменті покаяння цього митаря. У своєму слові архіпастир традиційно торкнувся важливих питань життя сучасних православних християн та проблем сьогодення. Оскільки ця неділя є першою підготовчою до Великого посту, то митрополит Іоасаф закликав усіх вірних готувати себе до покаяння.
Після Божественної літургії відбувся молебень до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Ізбавительниця» після чого було помазання святим єлеєм усіх вірних та святкове прийняття в монастирській трапезній братії з чином Панагії.