12201512 лютого Свята Православна Церква вшановує собор трьох великих Вселенських вчителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Златоустого. У переддень свята у теплому храмі на честь мучеників Бориса та Гліба Манявського монастиря було відправлено Всенічне бдіння, а в самий день свята звершено Божественну літургію, яку очолив благочинний монастиря архімандрит Паїсій (Кухарчук).

Його Високопреподобію співслужила братія у священичому сані.
Після запричасного стиха з проповіддю про великих святителів, їх життя та працю на благо Церкви Христової виголосив архімандрит Софроній (Ленів).
В кінці літургії монастирське духовенство, на чолі з архімандритом, відправило святковий молебень до трьох святителів.
Завершуючи святкове богослужіння, архімандрит Паїсій привітав братію та прихожан монастиря зі святом, побажавши, щоб святителі Василій Великий, Григорій Богослов та Іоан Златоустий завжди підносили свої святі молитви до престолу Господнього за всіх, а особливо за тих християн, які носять імена цих святителів. На адресу іменинників та всіх присутніх було виголошено святкове многоліття.
Духовенство та всі вірні заспівали величання трьом великим святителям, приклалися до святкової ікони та помазалися освяченим єлеєм.