0508Ваше Високопреосвященство, дорогий наш Архіпастирю!

У ці зимові, морозно-сонячні дні прийміть найщиріші вітання з днем Вашого 61-ліття, яке Ви відзначили 7 лютого!

Кожний рік Вашого життя – це нові здобутки, досягнення, випробовування... Господь благословив нероздільно пов’язати Ваше життя архієрейським достоїнством з Івано-Франківськоює пархією – з Манявським монастирем , з  Богословським інститутом. І Ваше життя в Церкві – це завжди позитивні, яскраві, наповнені духовним змістом, сторінки нашої сучасної церковної історії.

Нехай Всещедрий Господь обдаровує Вас Своїми ласками та щедротами, посилає Вам міцне здоров’я, благословенні успіхи у архіпастирській справі зміцнення єпархії, відродження чернецтва, розбудови духовної школи та зміцнення Помісної Української Православної Церкви на Івано-Франківщині!

Особливо, у цей  святий недільний день , на який припав день Вашого народження, хочеться побажати Вам духовної та фізичної сили для здолання всіх перешкод та спокус, достойно пройти усі випробовування, які посилає Вам люблячий Вас Господь, щоб, перемігши всі негаразди та перешкоди, Ви, Ваше Високопреосвященство, могли надіятися на милосердя Боже та разом з усієї непоборної Церквою Христовою ще багато-багато років виголошували для своїх пастирів та духовних чад Івано-Франківської єпархії, братії і прихожан Манявського монастиря та вихованців духовної школи радісні та торжествуючі слова: «Слава Богу за все!». Многая Вам літа, Дорогий наш Владико!  

          Εις  πολλά  έτη  δέσποτα!              

 З любовю у Христі Ісусі братія монастиря