027131 січня 2016 року Свята Православна Церква, у неділю 35-ту після Пятидесятниці, вшановує святителів Афанасія та Кирила Олександрійських. У переддень недільного дня у Борисо-Глібському храмі Манявського монастиря було відправлено Всенічне бдіння, а у день свята Божественну літургію, яку очолив Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький.

Архієрйська літургія проводилася у Хресто-Воздвиженському Соборному храмі, перед якою митрополит Іоасаф освятив у храмі кивот з іконою святих Сщмч. Кипріана та Мц. Юстини. Архієрею співслужила братія монастиря.

Після запричасного стиха з проповіддю на тему недільного Євангелія до присутніх у храмі прихожан звернувся архімандрит Софроній.
У храмі було багато сповідників, які приступили до Таїнства Святого Причастя. В кінці Божественної літургії митрополит Іоасаф, привітав братію та прихожан з воскресним днем та причасників з прийняттям святих Христових Тайн. Завершилося недільне богослужіння братською трапезою, звершивши чин Панагії.