103019 січня Свята Православна Церква вшановує одне з найурочистіших та найулюбленіших віруючими людьми свят – Богоявлення чи Хрещення Господнє. У переддень свята, вечером, у Борисо-Глібському храмі Манявського монастиря було відслужено Велике Повечір’я з літією та утренню, яке очолив архімандрит Паїсій у співслужінні братії обителі.

У самий день свята у цьому ж храмі було звершено святкову Божественну літургію та чин великого освячення води.
Святкову Божественну літургію очолив Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, якому співслужили насельники монастиря у священичому сані.
Монастирський храм цього дня був переповнений прихожанами, частина з яких змушені були молитися на паперті.
Багато прихожан храму цього святкового дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.
По закінченню літургії до присутніх у храмі прихожан зі святковою проповіддю звернувся архіпастир. Владика-митрополит у своєму слові розкрив важливість явлення на Йордані, під час хрещення Господа нашого Ісуса Христа Іоаном Предтечею, Святої Трійці. Також владика зупинився на значенні водної стихії в історії людства від часів створення світу до сьогодення. Архіпастир привітав усіх присутніх у храмі з святом Хрещення Господнього, побажавши всім Йорданського благословення від Господа та здорового й щасливого довголіття!
Після літургії монастирське духовенство, на чолі з Архієреєм, та всі присутні в храмі богомольці урочистою ходою направилися на подвіря, де в присутності великої кількості віруючих було звершено чин великого освячення води.
На свято Богоявлення, протягом усього дня, Манявський монастир відвідали тисячі паломників з різних куточків Прикарпаття, Західної та Східної України, щоб отримати Господнє Йорданське благословення та зцілитися від душевних й фізичних хвороб. Всі, хто побував цього дня в обителі, взяли води для своїх домівок.
В кінці чину великого освячення води митрополит Іоасаф окропив усіх присутніх освяченою водою.