6 квітня 2014 року, у 5-ту неділю Великого посту, передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці, коли Святою Православною Церквою молитовно вшановується пам'ять преподобної Марії Єгипетської, в оновленому стараннями настоятеля Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа разом з братією та всіма людьми доброї волі соборному храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря була відслужена Божественна Літургія святителя Василія Великого. Напередодні, у суботу ввечері, братія обителі молилася за всенічним бдінням.

У сам недільний день літургійне служіння очолив благочинний монастиря ігумен Паїсій (Кухарчук) у співслужінні духівника ігумена Софронія (Леніва), ієромонахів Макарія (Оленюка) та Пафнутія (Булавинця), архідиякона Варсонофія (Малика) та протодиякона Димитрія Луцака.

Після співу запричасного стиха із проповіддю до вірян звернувся ігумен Софроній. У своєму повчальному слові отець-духівник зосередив увагу присутніх на прикладі життя преподобної Марії Єгипетської та зазначив, що покаяння ніколи не є запізнілим, а Господь чекає його від нас, тому що воно є єдиним засобом спасіння.

Храм був наповнений богомольцями, багато з яких стали учасниками Божественної Вечері Христової – Святої Євхаристії.

Завершилося богослужіння молитвою за Україну, її владу, військо та побожний український народ. Посилені молитви за мир та спокій у нашій Державі та у всьому світі підносилися також у проханнях літургійних ектеній.

Слово на тему євангельського читання прозвучало від отця-благочинного ігумена Паїсія.

По завершенні Літургії була опущена чудотворна ікона Богоматері «Ізбавительниця», до якої кожен зміг прикластися та був помазаний освяченим за всенічним бдінням єлеєм.