14061514 червня у Неділю всіх святих землі Української, в Манявському монастирі було звершено урочисте богослужіння.Напередодні у суботу ввечері у Соборному храмі обителі було звершено Всенічне бдіння, яке очолив з благословення архімандрита Паїсія, ігумен Софроній (Ленів), а у самий день – дві Божествені літургії: рання – у Борисо-Глібському храмі та пізня – у Хресто-Воздвиженському соборі.

Раню літургію у Борисо-Глібському храмі звершив насельник ієромонах Спиридон (Дудин).Соборне літургійне богослужіння в монастирі очолив настоятель Манявської обителі Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький у співслужінні ігумена Софронія (Леніва), ієромонаха Антонія (Горошка), ієромонаха Макарія (Оленюка), ієромонаха Пафнутія (Булавинця), ієромонаха Пімена (Летнянчина), ієромонаха Венедикта (Кураха), ієромонаха Аліпія (Малія), ієрея Олега Павлова та протодиякона Дмитра Луцака.
Під час богослужіння Владика-митрополит звершив дияконську хіротонію, за якою рукоположив іподиякона Юрія Семка у сан диякона.
Серед прихожан та паломників, які прибули до монастиря на архієрейське богослужіння, було багато сповідників, які приступили до Таїнства Святого Причастя.
В кінці богослужіння митрополит Іоасаф звернувся з вітальним словом до богомольців, зазначивши, що «сьогодні Церква також вшановує пам’ять всіх святих землі Української. Це велике свято для кожного з нас, бо українські святі – це наші святі, починаючи від апостола Андрія Первозванного, великого князя Володимира та великої княгині Ольги, Києво-Печерських подвижників, собору Волинських, Прикарпатських, Кримських, Одеських та інших святих…, вони стоять перед Престолом Царя Слави й моляться за нас до Господа».
Після богослужіння духовенство та всі присутні приклалися до ікон і помазалися освяченим єлеєм.