17051517 травня у шосту Неділю після Світлого Христового Воскресіння, Свята Церква згадує одне з найбільших чудес із земного життя Спасителя – зцілення чоловіка, який був сліпим від самого свого народження. Ця Неділя так і називається Неділею про сліпонародженого. Напередодні недільного дня  у Хресто-Воздвиженському Собрі Манявського монастиря було відправлено Всенічне Бдіння, у самий воскресний день в обителі були звершені дві Божественні літургіі: рання та пізня.

Раню службу Божу у Борисо-Глібському храмі звершив насельник ієромонах Пафнутій (Булавинець).


Соборне богослужіння очолив настоятель монастиря Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, якому за літургією співслужили архімандрит Паїсій (Кухарчук), ігумен Софроній (Ленів), ієромонах Спиридон (Дудин), ієромонах Макарій (Оленюк), ієромонах Пімен (Летнянчин), ієромонах Венедикт (Курах), ієромонах Аліпій (Малій) та протодиякон Дмитро Луцак.
Архієрейську службу прикрашав своїм співом мішаний хор з села Микитинці Івано-Франківської міськради.
Цього недільного дня в монастирському храмі, крім постійних прихожан, молилися також чисельні паломники з с. Хропотова Чемеровецького благочиння Хмельницької єпархії, які прибули до обителі за сприяння настоятеля митрофорного протоієрея Михайла Дмитріва. Багато прихожан та паломників обителі у цей недільний день приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.
Після за причасного стиха з проповіддю недільного читання виголосив насельник ієромонах Венедикт (Курах).
В кінці літургії монастирським духовенством було відправлено недільний молебень до Пресвятої Богородиці. Митрополит Іаосаф звернувся до вірян з повчальним словом та привітав усіх присутніх, а особливо паломників з Хмельничини, з недільним днем, подякував всім за спільну молитву та закликав на всіх Господнє благословення.
Всі присутні на монастирському богослужінні приклалися до ікони Воскресіння Христового та помазалися освяченим єлеєм.
Після цього в обителі було звершено братією Чин Панагії, яке очолив Митрополит Іоасаф.