1101013 квітня 2015 року, в понеділок Світлого тижня та в день, коли Церква молитовно вшановує пам'ять святого преподобного Іпатія, цілителя Печерського, Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Божественну літургію у Хресто-Воздвиженському соборі Манявського монастиря.

Його Високопреосвященству співслужила братія обителі.
На запричасному ієромонах Спиридон зачитав вірним Пасхальне послання митрополита Іоасафа.
Після відпусту, від імені братії, владика-митрополит привітав ігумена Софронія з Днем народження, яке припало у Велику суботу 11 квітня, побажавши кріпості, душевного спокою та Божого благословеня, після чого було проспівано многолітня.
На закінчення Літургії відбувся Пасхальний Хресний хід навколо собору, з читанням чотирьох воскресних Євангелій, та окроплюванням святою водою.
В кінці богослужіння Митрополит звернувся до всіх присутніх на богослужінні зі своїм великоднім привітанням, бажаючи пасхальної радості та благополуччя. Архіпастир також звернув увагу на важливості збереження православної віри та традицій Церкви.
Після богослужіння братія монастиря привітала свого Архіпастиря та настоятеля обителі – митрополита Іоасафа з Великоднем, побажавши здоров'я, кріпості та душевного спокою.