22031522 березня, у Неділю 4-у Великого посту, Свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Іоана Ліствичника та сорока мучеників Севастійських. Напередодні у Борисо-Глібському храмі Манявської обителі було відправлено Всенічне Бдіння, а в самий недільний день в монастирі було відправлено дві Божественні літургії свт. Василія Великого: рання – у Борисо-Глібському храмі та пізня – у Хресто-Воздвиженському соборі.

Ранню літургію у Борисо-Глібському храмі звершив ієромонах Пафнутій (Булавинець), якому співслужив ієромонах Венедикт (Курах). Закінчуючи ранню літургію, ієромонах Пафнутій звернувся до присутніх у храмі прихожан з проповіддю на тему недільного Євангелія та розповів про преподобного Іоана Ліствичника, пам’ять якого вшановується у 4-у Неділю Великого посту. У монастирському храмі були прихожани, які приступили до Таїнств Сповіді та Причастя. Після літургії всі присутні помазалися освяченим єлеєм.

Соборну Божественну літургію у головному храмі обителі очолив настоятель монастиря Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, якому співслужили архімандрит Паїсій (Кухарчук), ігумен Софроній (Ленів), ігумен Феогност (Бодоряк), ієромонах Спиридон (Дудин), ієромонах Антоній (Горошко), ієромонах Макарій (Оленюк), ієромонах Пімен (Летнянчин), ієромонах Аліпій (Малій) та протодиякон Дмитро Луцак.
Під час літургій були заготовлені три Агнці для звершення літургій Ранішовячених Дарів у вівторок, середу, четвер та п’ятницю 5-го тижня Великого посту.
На за причасному стиху, з проповіддю про мученицькі страждання сорока мучеників Севастійських, виголосив ігумен Феогност (Бодоряк).
Цього недільного дня у Соборі було багато прихожан, які приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.
Після відпусту до присутніх у храмі прихожан з повчальним словом звернувся митрополит Іоасаф, який наголосив на важливості молитви та посту в житті християнина, щоб можна було поступово підніматися сходинками духовної ліствиці, описаної преподобним Іоаном Ліствичником. На завершення літургії духовенством, на чолі з архіпастирем, було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці, в кінці якого священики та всі вірні помазалися освяченим єлеєм. Владика-митрополит подякував за богослужіння духовентву, братії та всім присутнім прихожанам та побажав усім Господнього благословення.
По закінченню святкової літургії, братія на чолі з митрополитом Іоасафом, звершила чин Панагії.
Ввечері цього ж дня у Борисо-Глібському храмі братією монастиря було відслужено вечірню з чином Пасії.