191101348 березня, у Неділю 2-у Великого посту,в день пам'яті святителя Григорія Палами, Настоятель Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря Високопреосвященійший митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф прибув до обителі, щоб духовно підтримати братію та прихожан у благодатний час Великого посту.

Напередодні недільного дня у теплому Борисо-Глібському храмі Манявської обителі, була відправлена Всенічна, яку звершив духівник ігумен Софроній (Ленів), у співслужінні братії.


У самий воскресний день в обителі були відслужені дві Божественні літургії: рання – у Борисо-Глібському храмі, яку відслужив насельник ієромонах Пафнутій (Булавинець) у співслужінні ієромонаха Венедикта (Кураха), та пізня – архієрейська, у Соборному храмі, яку очолив Митрополит Іоасаф.


Благочинний монастиря архімандрит Паїсій, разом з духовенством обителі, зустрів владику Іоасафа в притворі Соборного храму, запросив очолити монастирське богослужіння та піднести святительські молитви за братію та прихожан.
Митрополиту Іоасафу співсліжили архімандрит Паїсій, з братією монастиря.
Недільна літургія свт. Василія Великого, яку супроводжував спів монастирського хору, пройшла на піднесенному рівні. В храмі, не зважаючи на холод, було чимало прихожан. Цього дня в монастирському храмі традиційно були сповідники та причасники.
На за причасному стиху, з проповіддю про святителя Григорія Палами – його життя та подвиг – виголосив архімандрит Паїсій.
Закінчуючи літургію, митрополит Іоасаф звернувся з архіпастирським словом до прихожан обителі, наголошуючи на важливості достойно провести Великий піст та підготуватися до зустрічі з воскреслим Христом.
Після Соборної служби братія, на чолі з Архіпастирем, звершила чин Панагії.

Увечері цього ж дня, у Борисо-Глібського храмі духовенством Манявської обителі було відправлено вечірню з чином пасії.