×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/afon/data/www/afon.if.ua/images/afon/2014/01/04/061

0401154 січня 2015 року, у Неділю перед Різдвом Христовим коли Православна Церква вшановує пам’ять святих отців та великомучениці Анастасії Узорішительниц , у Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастир були звершені уставні богослужіння. Напередодні воскресного дня, у суботу ввечері було звершене Всенічне бдіння, яке очолив у Борисо-Глібському храмі архімандрит Паїсій.

У самий недільний день Божественну літургію у Соборному храмі очолив настоятель обителі Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький.
Владиці-митрополиту співслужили: архімандрит Паїсій (Кухарчук), ігумен Софроній (Ленів), ігумен Феогност (Бодоряк), ієромонах Спиридон (Дудин), ієромонах Макарій (Оленюк), ієромонах Пафнутій (Булавинець), ієромонах Пімен (Летнянчин), ієромонах Венедикт (Курах) та протодиякон Дмитро Луцак.
За Божественною літургією митрополит Іоасаф звершив дияконську хіротонію над насельником монастиря монахом Філаретом (Кельнячом).
Після запричасного стиха архімандрит Паїсій звернувся з проповідю до присутніх у храмі вірян, в якій зупинився на питанні важливості віри в нашому житті, поєднюючи життя Вмц. Анастасії Узорішительниці.
У цей недільних день монастирський храм був переповнений прихожанами, значна частина яких приступила до Таїнств Сповіді та Причастя.
Після відпусту архіпастир привітав всіх з недільним днем, причасників з прийняттям Святих Таїн, а також привітав тих, які носять ім’я святої великомучениці Анастасії, побажавши кріпості, Божої допомоги, щоб у здоров’ї і благополуччі зустріти Богомладенця